Weekend za pół ceny

W pierwszy weekend października, w ramach akcji Weekend za pół ceny, zapraszamy do Centrum Dziedzictwa Szkła!

Weekend za pół ceny

Europejskie Dni Dziedzictwa w Centrum Dziedzictwa Szkła

W najbliższą sobotę, 8 września, zapraszamy do Centrum Dziedzictwa Szkła. W ramach akcji EDD udostępniamy bezpłatnie zwiedzanie budynku głównego. Obowiązuje rezerwacja wejściówek.Europejskie Dni Dziedzictwa w Centrum Dziedzictwa Szkła

Korale jarzębiny - nowa, jesienna kolekcja szklanej biżuterii Marty Bożek-Pocenty

Korale jarzębiny - to tytuł i motyw przewodni nowej kolekcji biżuterii artystycznej ze szkłem, której autorem jest Marta Bożek- Pocenty. Do jej zaprojektowania i stworzenia inspiracją stały się wielobarwne jesienne drzewa pomiędzy którymi, jak dumne panny, stoją jarzębiny strojne w czerwone korale. Tę niepowtarzalną kolekcję tworzy 16 wisiorów, wykonanych ręcznie przez hutników CDS, a następnie również ręcznie malowanych i oprawionych przez autorkę w fantazyjne                            i niepowtarzalne formy.  Biżuteria z tej kolekcji prezentowana będzie w foyer CDS w Krośnie od września do grudnia 2018r. lub do wyprzedaży całości. Zapraszamy i zachęcamy do zakupu.

Korale jarzębiny - nowa, jesienna kolekcja szklanej biżuterii Marty Bożek-Pocenty

Nagroda dla CDS!

W ostatnią sobotę, 25 sierpnia, CDS otrzymało ważną nagrodę. Nasz wkład w rozwój turystyki i promocji województwa docenił Marszałek Władysław Ortyl. W Majdanie koło Cisnej prezes CDS przyjął list gratulacyjny i statuetkę upamietniającą to wyróżnienie.

Nagroda dla CDS!

cds

cds