Akcja "kod" w CDS

W związku z obchodzonymi w najbliższy weekend (2-4 czerwca) Dniami Krosna dla wszystkich krośnian, którzy zarezerwują sobie na te dni zwiedzanie Centrum Dziedzictwa Szkła, mamy niespodziankę. Przy zakupie biletu i okazaniu dowodu z meldunkiem w Krośnie (kod pocztowy) otrzymają 50 procent zniżki. 

Akcja

TWORZYWO - wystawa fotografii słuchaczy PPSKAKiB w Krośnie. Zapraszamy!

Na wystawie, czynnej do połowy czerwca, prezentowowanej na poziomie -2 w budynku głównym, pokazane są fotografie słuchaczy kierunku fotografia Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie. Drukowane na płótnie, wielkoformatowe zdjęcia związane są tematycznie ze szkłem.

TWORZYWO - wystawa fotografii słuchaczy PPSKAKiB w Krośnie. Zapraszamy!

Noc Muzeów w Centrum Dziedzictwa Szkła20 maja, w ramach Nocy Muzeów, Centrum Dziedzictwa Szkła odwiedziło ponad 2500 osób. Serdecznie dziekujemy!


Noc Muzeów w Centrum Dziedzictwa Szkła

Casting agencji modelek i modeli w Centrum Dziedzictwa Szkła

                                                                                                                                          Nie przegap okazji!                                                                      Daj się odkryć!        

Casting agencji modelek i modeli w Centrum Dziedzictwa Szkła

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Centrum Dziedzictwa Szkła

20 maja w godzinach 16.00-23.00 będzie można bezpłatnie zwiedzać Centrum Dziedzictwa Szkła. Głównymi atrakcjami, jakie będą czekać w tym dniu turystów w budynku głównym, będą widowiskowe prezentacje produkcji szkła. Podczas pokazów na oczach widzów powstaną przedmioty artystyczne i dekoracyjne. Program zwiedzania obejmował będzie warsztaty obróbki i zdobienia szkła: warsztat malowania na szkle, warsztat grawerowania, produkcji witraży oraz produkcji szklanych figurek metodą palnikową. W budynku CDS przy ulicy Blich 2 znajdują się także: sale wystaw czasowych, sklep ze szklanymi pamiątkami oraz sala kinowo-konferencyjna, w której będzie można zobaczyć film o historii szkła. W klatce schodowej,

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Centrum Dziedzictwa Szkła

Przypominamy, że obowiązuje wcześniejsza rezerwacja zwiedzania. Tel. 134440031 -