Wspieramy Turystykę!

Przełóżcie termin, nie odwołujcie wizyty. Czekamy, liczymy na Was!

Wspieramy Turystykę!

CDS zamknięty do 29 marca!

Szanowni Państwo;

w związku z sytuacją epidemiologiczną i w trosce o zdrowie nas wszystkich Centrum Dziedzictwa Szkła będzie zamknięte od 13 do 29 marca. Nie będzie można zwiedzać ani też zrobić zakupów w naszym sklepie.
CDS zamknięty do 29 marca!

Weekend za pół ceny w CDS - AKCJA ANULOWANA

Informujemy, że z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne akcja Polska Zobacz Więcej Weekend za pół ceny została anulowana.

Więcej:
http://www.polskazobaczwiecej.pl/Weekend za pół ceny w CDS - AKCJA ANULOWANA

Warsztaty dla Dzieci i młodzieży w niższej cenie - PROMOCJA!!!!!

Od 1 do 29 lutego, grupy zorganizowane dzieci i młodzieży, które wykupią u nas pełen pakiet (zwiedzanie+ warsztaty), otrzymają 25% zniżki!!!! Zapraszamy - to wyjątkowa okazja na ciekawe zajęcia, interesujące zwiedzanie, fascynujący pokaz hutniczy w atrakcyjnej cenie. 
Informacje i rezerwacje pod nr tel. 134440031

Warsztaty dla Dzieci i młodzieży w niższej cenie - PROMOCJA!!!!!

Ewolucja e-Glass Festival 2019, Piwnice Przedprożne

Wystawa poplenerowa Dolnośląskich Warsztatów i Sympozjum Szkła Artystycznego. EWOLUCJA* * *Prace prezentowane na wystawie zrealizowane zostały podczas Dolnośląskich Warsztatów i Sympozjum Szkła Artystycznego. EWOLUCJA w dniach 18-27 lipca 2019 roku, zorganizowanych przez Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu. Jest to kontynuacja tradycji festiwali e-Glass odbywających się od 2008 roku, unikatowego w skali kraju przedsięwzięcia, którego ideą jest wymiana doświadczeń w dziedzinie sztuki i wzornictwa szkła, wdrażanie innowacyjnych i odtwarzanie starych, często zapomnianych, technik formowania szkła na gorąco, edukacja artystyczna, twórcze podejście do materii szkła oraz jego popularyzacja. W ramach projektu odbyły się otwarte dla publiczności pokazy i warsztaty wykonywania witrażu, formowania szkła na palniku gazowym i hutniczego

Ewolucja e-Glass Festival 2019, Piwnice Przedprożne

Uwaga! Do 31 stycznia 2021 r. CDS będzie zamknięte dla zwiedzających! Zapraszamy na zakupy! -