CDS na antenie TV3 Kraków!

W czwartek 18.07.19 o godz. 18:15 zapraszamy do oglądania TV3 Kraków. W programie "Podróże z Góralem" - atrakcje Krosna i oczywiście Centrum Dziedzictwa Szkła!


https://krakow.tvp.pl/20675487/podroze-z-goralem
CDS na antenie TV3 Kraków!

LICHTUNG - wystawa witraży tylko do 3 listopada

LICHTUNG - wystawa witraży tylko do 3 listopada

Bistro zaprasza na posiłki!

W piwnicach budynku głównego Centrum Dziedzictwa Szkła (wejście od ul. Blich) funcjonuje Bistro LUCY STAR. Nasi goście (ale oczywiście nie tylko oni!!!!) moga tam smacznie zjeść.
Szczegółowe informacje oraz menu:

https://bistro-luki-star.business.site/

https://www.facebook.com/Bistro-Luki-Star-560173477845102/

Bistro zaprasza na posiłki!

16 lipca Lato z Radiem nadaje z Centrum Dziedzictwa Szkła!!!!!

Butelki i słoiki, do tego różnego rodzaju ozdobne kształty ze szkła - to naprawdę nie jest łatwe do zrobienia. Używamy tych przedmiotów na co dzień i często nawet nie zastanawiamy się, jak to jest zrobione. Uformowanie takich rzeczy to ciężka i długotrwała praca, do tego w bardzo trudnych warunkach. Wiele robią teraz maszyny, ale człowiek jest tu niezastąpiony. Reporter Radiowej Jedynki, Maciek Oswald, odwiedzi Krosno i sprawdzi, jak wygląda proces powstawania i obróbki szkła. Już 16 lipca – bądźcie czujni, biorąc udział w konkursach i spotykając Maćka, będzie można wygrać nagrody! Do usłyszenia i… zobaczenia!

16 lipca Lato z Radiem  nadaje z Centrum Dziedzictwa Szkła!!!!!

YOUNG ARTS FESTIVAL

W ramach Festiwalu 10 lipca w godz. 21: 00 - 22:00 zapraszamy na pokaz 3DMappingu (wejście od ul. Legionów). Wstęp wolny!
YOUNG ARTS FESTIVAL

Prosimy o wcześniejszą rezerwację biletów pod nr tel. 134440031 - to gwarantuje zwiedzanie w zaplanowanym terminie! -