DLA FIRM

Oferta Centrum Dziedzictwa Szkła skierowana do firm obejmuje:

  • Organizację imprez firmowych w budynku Centrum

  • Organizację wyjazdowych pokazów hutniczych (zamkniętych lub otwartych) oraz warsztatów zdobienia szkła (malowanie na szkle, malowanie bombek choinkowych) - GlassTour

  • Wynajem sali konferencyjnej

  • Wynajem kolejki turystycznej

  • Wykonywanie szklanych gadżetów na specjalne zamówienie


Imprezy firmowe


Programy imprez firmowych organizowanych przez Centrum Dziedzictwa Szkła budowane są w oparciu o temat przewodni jakim jest hutnictwo szkła oraz szeroko pojmowana szklana twórczość.

W oparciu o posiadaną infrastrukturę techniczną tworzony jest zindywidualizowany plan animacji, w którego zakres mogą wejść następujące atrakcje:

  • Warsztaty integracyjne organizowane przy piecu hutniczym, wspólne tworzenie wyrobów szklanych,
  • Pokazy hutnicze prowadzone przez doświadczonych artystów – mistrzów szklanego rzemiosła,
  • Przejażdżki kolejką turystyczną,
  • Ekskluzywne pokazy 3D mappingu,
  • Sesje zdjęciowe na unikalnym malowidle 3D

Centrum ma także możliwość zapewnienia obsługi cateringowej, świadczonej przez firmy o ugruntowanej i uznanej na rynku jakości.

Plan każdej imprezy jest tworzony indywidualnie na potrzeby klienta, z uwzględnieniem jego potrzeb i wymagań.

Wyceną oraz organizacją imprezy firmowej zajmuje się każdorazowo przydzielony do obsługi konsultant.

Oferta obejmuje możliwość wykonania spersonalizowanego szklanego gadżetu, który będzie doskonałym prezentem dla kontrahentów.

Współpracujemy z gestorami branży turystycznej, oferujemy pomoc w organizacji całodniowego planu animacji.

Informacje dotyczące imprez można uzyskać pod numerem 13 44 400 31.


Pokazy i warsztaty hutnicze (GlassTour)


GlassTour, czyli objazdowa huta szkła, to projekt, dzięki któremu pokazy hutnicze zawitać mogą do każdego miejsca w Polsce! Niewielki piec hutniczy pozwala na organizację plenerowych pokazów, podczas których widzowie nie tylko zobaczą jak tworzy się szkło, ale będą mieli okazję sami spróbować sztuki jego wydmuchiwania. Przewoźny piec hutniczy to doskonała propozycja dla firm, zapewniająca relaks oraz dobrą zabawę.

Centrum oferuje także wyjazdowe warsztaty zdobienia szkła różnymi technikami, m.in. grawerowania i malowania (np. bombki choinkowe), oraz pokazy produkcji szkła metodą palnikową.


Informacje dotyczące oferty wyjazdowej uzyskać można pod numerem 511 415 556.


Wynajem sali konferencyjnej


Sala konferencyjna Centrum Dziedzictwa Szkła znajduje się w budynku głównym Centrum, przy ulicy Blich 2 (poziom -2). Pomieszczenie może pomieścić ok. 60 osób (na siedząco), wyposażone jest w sprzęt multimedialny oraz nagłośnienie. Bezpośrednio przy sali znajduje się zaplecze techniczne oraz toalety. Niezwykła atmosferę zapewnia natomiast nowoczesny i oryginalny wystrój, którego elementem dominującym jest wielka ściana wykonana wyłącznie ze szkła.

Centrum ma także możliwość zapewnienia obsługi cateringowej, świadczonej przez firmy o ugruntowanej i uznanej na rynku jakości.

Informacje dotyczące wynajmnu sali konferencyjnej uzyskać można pod numerem 516 051 486.


Wynajem kolejki turystycznej


Kolejka turystyczna stanowi alternatywę dla osób chcących zwiedzić miasto szybko, a zarazem w pełni doświadczyć jego charakteru.

Kolejka przemierza ulicami Krosna, zatrzymując się między innymi w parku miejskim oraz na Rynku w pobliżu budynku Centrum Dziedzictwa Szkła. Umożliwia ona łatwe przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi atrakcyjnymi lokalizacjami znajdującymi się w obrębie miasta, jak też poza jego granicami. Wagoniki kolejki są przestronne i wygodne, stanowią zarazem oryginalny i niecodzienny aspekt podróży. Kolejka udostępniana jest grupom, które mogą swobodnie wybrać trasę zwiedzania, czy też w pełni komfortowo dotrzeć do CDS.    

Więcej informacji o kolejce uzyskać można pod numerem: 13 44 400 31.


Wykonywanie szklanych gadżetów na zamówienie


Szukasz oryginalnego upominku dla kontrahenta? Centrum realizuje specjalne zamówienia w zakresie projektowania oraz wykonywania szklanych gadżetów. Wykonuje także usługi grawerskie oraz jest w stanie wykonać repliki dawnych przedmiotów.

Każde zamówienie podlega indywidualnej wycenie.

Informacje dotyczące produkcji gadżetów uzyskać można pod numerem 516 051 486.

Uwaga! Do 31 stycznia 2021 r. CDS będzie zamknięte dla zwiedzających! Zapraszamy na zakupy! -