Zapraszamy na szklane zakupy!

Nasz sklep czynny jest w dni powszednie (pn-sob) w godz. 9:00 - 16:00 , a w niedziele w godz. 11:00 - 16:00.

Zapraszamy na szklane zakupy!

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku!

Spokojnych Świąt  Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku!

BLACK WEEKEND w CDS!

Od  piątku 27 do niedzieli 29 listopada 15% RABAT na WSZYSTKO !
Rabat (naliczany przy kasie) obowiązuje w tym czasie na cały asortyment.

W OFERCIE SĄ JUŻ DOSTĘPNE OZDOBY ŚWIĄTECZNE i CHOINKOWE również z 15% rabatem.

Można też u nas kupić oryginalne i niebanalne, szklane prezenty gwiazdkowe.

Zapraszamy!

BLACK WEEKEND w CDS!

CDS zamknięte do 14 marca!

Do 14 marca CDS pozostanie zamknięte dla zwiedzających. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy także na nasz fanpage: https://www.facebook.com/miastoszkla

CDS zamknięte do 14 marca!

Żegnamy Witolda Śliwińskiego, artystę szkła

Ze smutkiem informujemy, że zmarł znany krośnianin, artysta Witold Śliwiński. Od wielu lat znany był jako twórca oryginalnych statuetek i trofeów oraz artysta tworzący szklane, wyraziste rzeźby. Był stale obecny w Centrum Dziedzictwa Szkła. Unikaty jego autorstwa zdobią wystawy stałe, dwukrotnie prezentowaliśmy także dokonania artysty na wystawach czasowych - w budynku głównym CDS oraz w RCKP.
Z uwagą i radością śledziliśmy artystyczne dokonania, ambitne plany wystawowe, twórczy zapał i niespożytą energię, która przekładała się na kolejne artystyczne realizacje.
Trudno uwierzyć, że to już historia.

Będzie nam brakowało Jego uśmiechu i szkieł, które już nie powstaną. Cześć Jego pamięci!

Żegnamy Witolda Śliwińskiego, artystę szkła

Uwaga! Do 14 marca 2021 r. CDS będzie zamknięte dla zwiedzających! Zapraszamy na zakupy! -