BLACK WEEKEND w CDS!

Od  piątku 27 do niedzieli 29 listopada 15% RABAT na WSZYSTKO !
Rabat (naliczany przy kasie) obowiązuje w tym czasie na cały asortyment.

 W OFERCIE SĄ JUŻ DOSTĘPNE OZDOBY ŚWIĄTECZNE i CHOINKOWE również z 15% rabatem.

Można też u nas kupić oryginalne i niebanalne, szklane prezenty gwiazdkowe.

Zapraszamy!

  BLACK WEEKEND w CDS!

Do 27 grudnia CDS zamknięte dla zwiedzających. Zapraszamy na zakupy

Informujemy, że w związku z sytyacją epidemiczną oraz decyzjami rządu, do  27 grudnia 2020 roku włącznie nie będzie można zwiedzać naszej placówki. 

Zapraszamy do naszego sklepu, który jest czynny w dni powszednie (pn-sob) w godz. 9:00 - 16:00 , a w niedziele w godz. 11:00 - 16:00.
Do 27 grudnia CDS zamknięte dla zwiedzających. Zapraszamy na zakupy

Żegnamy Witolda Śliwińskiego, artystę szkła

Ze smutkiem informujemy, że zmarł znany krośnianin, artysta Witold Śliwiński. Od wielu lat znany był jako twórca oryginalnych statuetek i trofeów oraz artysta tworzący szklane, wyraziste rzeźby. Był stale obecny w Centrum Dziedzictwa Szkła. Unikaty jego autorstwa zdobią wystawy stałe, dwukrotnie prezentowaliśmy także dokonania artysty na wystawach czasowych - w budynku głównym CDS oraz w RCKP.
Z uwagą i radością śledziliśmy artystyczne dokonania, ambitne plany wystawowe, twórczy zapał i niespożytą energię, która przekładała się na kolejne artystyczne realizacje.
Trudno uwierzyć, że to już historia.

Będzie nam brakowało Jego uśmiechu i szkieł, które już nie powstaną. Cześć Jego pamięci!Żegnamy Witolda Śliwińskiego, artystę szkła

Promocyjne ceny biletów na zwiedzanie CDS!

Od 21 października do 30 listopada zapraszamy na zwiedzanie! Będą obowiązywały wyjątkowe ceny - tylko 15 zł za bilet dla 1 osoby!  W czasie trwania promocji nie obowiązują inne zniżki. (Wyjątkiem są grupy przedszkolne, dla których nadal obowiązuje cena 12 zł/os.).

Przypominamy, że w CDS przestrzegamy zasad bezpieczeństwa. Pomieszczenia i sprzęty są odkażane, obowiązują maseczki/ przyłbice, dezynfekcja rąk, zachowujemy dystans społeczny.

Zapraszamy!

Promocyjne ceny biletów na zwiedzanie CDS!

CDS parterem projektu "Kultura w sieci, dla dzieci od dzieci".

Zapraszamy: http://gdziecko.pl/kultura-w-sieci/

Reportaz z CDS: https://www.youtube.com/watch?v=y0MxAlHnIXA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1U1T_eQJ8wSm2Y2jrw49eQvruoqthG1Yclica6QmCynE7oSKqkHgfCE74&ab_channel=Portalgdziecko.pl

Uwaga! Do 27 grudnia CDS będzie zamknięte dla zwiedzających! Zapraszamy na zakupy! -