Zapraszamy na weekendowe zwiedzanie i codzienne zakupy w naszym sklepie firmowymDo końca maja CDS zostaje zamkniete dla zwiedzających w wyjatkiem weekendów.  Zapraszamy więc do nas 30 i 31 maja!!!! W tych dniach będzie można zwiedzać CDS z zachowaniem poniższych wymogów bezpieczeństwa:

- grupa może liczyć maksymalnie 10 osób (z wyjątkiem rodzin mieszkających razem – wówczas limit osób nie obowiązuje);

- zwiedzający są zobowiązani do przestrzegania zasad sanitarnych – zasłaniania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk, rekomendujemy również zakładanie rękawiczek jednorazowych;

- dla osób nie mogących używać maseczek mamy przyłbice;

- zlikwidowana zostaje możliwość wydmuchania bańki szklanej w trakcie pokazu hutniczego (w zamian zapewniamy inne atrakcje).

Informujemy, że przestrzegamy ściśle reżimu sanitarnego dbając o bezpieczeństwo wszystkich przebywających w CDS. Dotyczy to zarówno osób (środki ochrony osobistej i dezynfekcja), jak i pomieszczeń (dezynfekcja, odkażanie).

Harmonogram zwiedzania:

sobota: pierwsza grupa godz. 10:00, ostatnia grupa godz. 15:00 (wejścia o pełnych godzinach zegarowych)

niedziela: pierwsza grupa godz. 11:00, ostatnia grupa godz. 15:00 (wejścia o pełnych godzinach zegarowych)

Uwaga: prosimy, w miarę możliwości, o telefoniczną rezerwację wejściówek (tel. 134440031). Ilość miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy również na zakupy do naszego sklepu. Jest on czynny CODZIENNIE!!!! W dniach pon-sob. od 10:00 do 17:00, w niedziele od 11;)) do 17:00