CDS Krosno

BLACK – nowa kolekcja szklanej autorskiej biżuterii ze szkłem Marty Bożek-Pocenty

Naszyjniki w CDS

Czerń jest bardzo tajemniczym kolorem. Nieustannie roztacza wokół siebie wielką nieprzebytą aurę wieloznaczności, bardzo osobistego jej odbioru i doświadczania.

Jest wielką niewiadomą i ma różne oblicza. Bywa nieprzebraną głębią pustki czy też oczekiwaniem na pojawienie się w niej kształtu spodziewanego gościa. Każdej nocy na czerni nieboskłonu zapalają się tysiące gwiazd, a tuż przed jej kresem staje się największą głębią, zapowiadając nadejście świtu. Zwiastuje przyjemność, gdy jest codzienną, poranną kawą. Niekiedy głębokim smutkiem żałoby i rozstania, aż wreszcie całym oddaniem, gdy kosmatym futrem czarnego kota wtula się pieszczotliwie w ramiona, poszukując ciepła i towarzystwa.

Nieodmiennie i w każdej odsłonie to: szyk, zmysłowość i elegancja.

Tak szerokie spektrum odbioru czerni i jej wieloznaczność stała się inspiracją do zaprojektowania kolekcji biżuterii artystycznej ze szkłem przez Martę Bożek-Pocenty pod tytułem: BLACK

Kolekcję ma limitowany charakter i składa się tylko z 16-tu naszyjników i można ją oglądać  w foyer CDS. Wszystkie są wystawione do sprzedaży! Zapraszamy!

 

 

naszyjniki z kolekcji Black

kolekcja Black CDS

Skip to content