CDS Krosno

Dla firm

Oferta CDS

Pokazy i warsztaty hutnicze (GlassTour)

GlassTour, czyli objazdowa huta szkła, to projekt, dzięki któremu pokazy hutnicze zawitać mogą do każdego miejsca w Polsce! Niewielki piec hutniczy pozwala na organizację plenerowych pokazów, podczas których widzowie nie tylko zobaczą jak tworzy się szkło, ale będą mieli okazję sami spróbować sztuki jego wydmuchiwania. Przewoźny piec hutniczy to doskonała propozycja dla firm, zapewniająca relaks oraz dobrą zabawę.

Centrum oferuje także wyjazdowe warsztaty zdobienia szkła różnymi technikami, m.in. grawerowania i malowania (np. bombki choinkowe), oraz pokazy produkcji szkła metodą palnikową.


Informacje dotyczące oferty wyjazdowej uzyskać można pod numerem 511 415 556.

IMG_8937i jpge

Szklane gadżety

Szukasz oryginalnego upominku dla kontrahenta? Centrum realizuje specjalne zamówienia w zakresie projektowania oraz wykonywania szklanych gadżetów. Wykonuje także usługi grawerskie oraz jest w stanie wykonać repliki dawnych przedmiotów.

Każde zamówienie podlega indywidualnej wycenie.

Informacje dotyczące produkcji gadżetów uzyskać można pod numerem 13 44 400 31.

Wynajem kolejki turystycznej

Kolejka turystyczna stanowi alternatywę dla osób chcących zwiedzić miasto szybko, a zarazem w pełni doświadczyć jego charakteru.

Kolejka przemierza ulicami Krosna, zatrzymując się między innymi w parku miejskim oraz na Rynku w pobliżu budynku Centrum Dziedzictwa Szkła. Umożliwia ona łatwe przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi atrakcyjnymi lokalizacjami znajdującymi się w obrębie miasta, jak też poza jego granicami. Wagoniki kolejki są przestronne i wygodne, stanowią zarazem oryginalny i niecodzienny aspekt podróży. Kolejka udostępniana jest grupom, które mogą swobodnie wybrać trasę zwiedzania, czy też w pełni komfortowo dotrzeć do CDS.    

Więcej informacji o kolejce uzyskać można pod numerem: 13 44 400 31.

Skip to content