CDS Krosno

Noclegi w Krośnie i okolicy

Lokalizacja

Lista hoteli i noclegów najchętniej polecanych w znakomitych lokalizacjach.

Najlepsze oceny

Polecane przez nas noclegi otrzymały same najlepsze oceny od gości.

Na każdą kieszeń

W naszej liście znajdują się hotele i noclegi w różnych przedziałach cenowych.

Hotel Nafta Krosno

Hotel Nafta Krosno to idealne miejsce na relaks dla osób ceniących komfort i wysoką jakość obsługi. Hotel usytuowany jest w centrum miasta, zaledwie 15 minut spacerem od Rynku, z jednoczesnym bardzo dogodnym dojazdem z obwodnicy miasta.

http://www.nafta.pl/

Dwór Kombornia Hotel & Spa

Romantyczny, butikowy hotel na skraju Bieszczad. Jest jednym z najlepiej zachowanych zespołów rezydencjonalnych w południowo-wschodniej Polsce. Na powierzchni 10 ha mieści się butikowy hotel spa z bogatą infrastrukturą wellness, Salon Win Karpackich, trzygwiazdkowy Wine Garden Hotel 

https://www.dworkombornia.pl/pl/

Hotel Arłamów

Przepięknie położony Hotel Arłamów w górach jest enklawą wypoczynku, stworzoną po to, aby zapewnić rodzinom z dziećmi niezapomniany i komfortowy pobyt w hotelu ze spa i centrum sportowym. Wspaniała przestrzeń dla relaksu z odprężającą mocą natury.

https://www.arlamow.pl/

Dwór Ostoia

Pełny pakiet wypoczynkowy, w ramach którego można skorzystać z noclegu, wyżywienia i atrakcji hotelowych. W hotelu Osotia znajduje się stylowy pub oraz basen kryty wraz z kompleksem wodnym, wyposażony w szereg udogodnień takich jak np. wodospad wodny i leżanki masujące.

https://dworostoia.pl/

Hotel Śnieżka

Hotel Restauracja Śnieżka mieści się w zabytkowym dworku blisko głównego dworca PKP, PKS. Dogodne położenie obiektu sprzyja wygodzie poruszania się po mieście. Hotel znajduje się w pobliżu głównych zakładów tj. Krośnieńskie Huty Szkła, jak również niedaleko zabytkowego centrum miasta. 

http://hotelsniezka.pl/

Jaś Wędrowniczek

Jaś Wędrowniczek, to hotel który oferuje noclegi w wygodnych pokojach, kameralne wnętrza, urządzone z artystycznym smakiem, piękny ogród i niezwykłe otoczenie zachęcają do wypoczynku. Profesjonalna obsługa i szczególna atmosfera, sprawiają że nasi goście czują się wyjątkowo i zawsze chętnie powracają.

https://jas-wedrowniczek.pl/

Kamienica pod Herbami

Pokoje, apartamenty mieszczą się w zabytkowej kamienicy z okresu międzywojennego znajdującej się na krośnieńskiej starówce, w niedalekiej odległości od Centrum Dziedzictwa Szkła, Muzeum Podkarpackiego i Muzeum Rzemiosła. Odległość do dworca PKP i PKS wynosi około 3 km.

http://www.kamienicapodherbami.pl/

Karpackie Pokoje

Obiekt jest zlokalizowany blisko centrum miasta ok. 600 m od starówki. Znajduje się w otoczeniu obiektów sportowych, w zacisznym rejonie miasta. Pokoje w atrakcyjnej cenie, każdy Gość ma dostęp do bezpłatnego, monitorowanego parkingu. W cenie noclegu można skorzystać z sali siłowni.

http://karpackiepokoje.pl/

Pałac Polanka

Wyjątkowy klimat Pałacu w Polance udało się osiągnąć przede wszystkim dzięki harmonii zabytkowego pałacu osadzonemu w zacisznym parku oraz stylowemu wystrojowi wnętrza. Oryginalne meble z epoki oraz stylizowane wyposażenie pozwalają podziwiać klimat dziewiętnastowiecznych wnętrz.

http://www.palacpolanka.pl/

Restauracja & Hotel Portius

Jest to nowy, 3-kondygnacyjny budynek o pięknej architekturze, włączony w kompleks handlowy Galerii Portius. Położony jest przy rondzie u zbiegu ulic Bursaki i Niepodległości. Obiekt ten znajduje się w pobliżu centrum miasta, którego niewątpliwą atrakcją jest krośnieńska Starówka.

http://hotelportius.pl/

Miły Hotel

Prosty przydrożny hotel w kolorowym budynku, z którego w 11 minut można dojść do Muzeum Misyjnego, położony 8 km od ruin XIV-wiecznego zamku w Kamieńcu. W pokojach w rustykalnym stylu jest bezpłatny dostęp do Wi-Fi i telewizja satelitarna.

https://www.booking.com/hotel/pl/mily-hotel.pl.html

Skip to content