Koncert zespołu So Flow przy piecu hutniczym

10 września 2015 (czwartek) o godz. 19:00 przy piecu hutniczym Centrum Dziedzictwa Szkła zagra So Flow – mieszający nu – jazz, elektronikę i alternatywę zespół z Krakowa. Choć pojawia się tu słowo „elektronika”, muzycy grają w pełni live – mieszając dźwięki samplera, starych analogowych syntezatorów, kontrabasu, gitary i żywej perkusji. A wszystko spaja magnetyzujący głos wokalistki Karoliny Teernstra.

Mówią o sobie: „Nie odrzucamy tradycji, ale nie boimy się też z nią polemizować – samplujemy stare płyty winylowe, tworząc własny styl bliższy temu, co obecnie dzieje się w Melbourne, niż nad Wisłą. Inspirują nas tacy artyści jak Chet Faker, Bonobo czy The Cinematic Orchestra”. Mimo że dopiero w marcu ukazała się ich pierwsza EP zatytułowana „Live Sessions”, już zostali dostrzeżeni o czym świadczą zaproszenia m.in na mysłowicki AlterFest.

Koncert w CDS jest częścią  8 edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Alternatywnych ? Nocne Teatralia Strachy. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Teatr s.tr.a.c.h. oraz Regionalne Centrum Kultur Pogranicza.

Bilety na koncert w cenie 10 zł do nabycia w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza (ul. Kolejowa 1) lub na godzinę przed  koncertem (wejście od ul. Legionów).
Zapraszamy!

fot. Bogdan Frymorgen

Posłuchaj zespołu:
youtube.com/embed/o7GLj7jJln0?autoplay=1
youtube.com/embed/Sg7SumpnLF4?autoplay=1

Zobacz zespół także na FB:
www.facebook.com/soflowband