CDS Krosno

„Laur Eksperta” dla Centrum Dziedzictwa Szkła

Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie zdobyło kolejną już nagrodę. Tym razem kapituła III Edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego ?Laur Eksperta? doceniła działalność CDS w zakresie polityki prowadzenia firmy ukierunkowanej na generowanie wysokiej jakości usług dla klienta oraz ciągłe podnoszenie jakości i efektywne reagowanie na potrzeby rynku.

Wymiernym efektem zdobytego uznania jest uzyskanie przez Centrum Dziedzictwa Szkła Sp. z o.o. Certyfikatu znaku jakości ?Laur Eksperta?, który krośnieńska placówkaod chwili obecnej ma prawo używać. Zdobyta nagroda jest tym bardziej cenna, że przyznawana jest przez kapitułę składającą się z największych autorytetów i ekspertów z różnych dziedzin nauki i gospodarki.

Certyfikatem honorowane są firmy, które najlepiej w Polsce projektują i wdrażają nowoczesne strategie budowania efektywnych relacji z klientami.

Organizatorem konkursu jest Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości z Katowic. Tegoroczną edycję zorganizowano pod patronatem: Polskiego Towarzystwa Towaroznawczego, Uniwersytetu Szczecińskiego, Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie, Fundacji Praktyków Biznesu, Fundacji Przedsiębiorczości, Business Times, Biznes Gazeta, Federacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Biznes z Klasą oraz Biznes Polska.pl

Skip to content