CDS Krosno

W różanym ogrodzie – nowa kolekcja szklanej biżuterii Marty Bożek-Pocenty!

W różanym ogrodzie roztaczają się zniewalające zapachy, które krętymi ścieżkami wiodą  spacerowiczów do odległych i tajemniczych zakątków. O poranku każdy kwiat przystrojony kropelkami rosy połyskuje w słońcu niczym brylant, a wieczorem rosnące wzdłuż spacerowych ścieżek szpalery różanych krzewów niczym lampiony, tworzą świetlisty, wielobarwny szlak.

Ich pierwsze kwiaty ogłaszają nadejście lata. Podczas jego pełni wybuchają burzą kolorów, kształtów i zapachów, by jak najpiękniej je uświetnić. Wreszcie jako jesienne róże, tak w piosence jak i w życiu, zwiastują nadejście kolejnej pory roku, nieśpiesznie snującej się krętymi alejkami wspomnień i zadumy.

Obraz takiego ogrodu stał się myślą przewodnią do zaprojektowania i stworzenia nowej kolekcji biżuterii artystycznej Marty Bożek- Pocenty, która składa się ze szklanych naszyjników i lnianych kolii z motywem róż.

Można ją oglądać w foyer CDS w Krośnie od lipca do listopada 2022 roku. Wszystkie są do sprzedaży. Gorąco zachęcamy do zakupu, bo są to wartościowe i urocze ozdoby!

Skip to content