Zapraszamy przyjaciół z Ukrainy! Darmowe zwiedzanie i warsztaty dla dorosłych i dla dzieci! ?????????? ?????? ? ???????! ??????????? ????????? ?? ???????-????? ??? ???????? ?? ?????!

warsztaty CDS Krosno

Centrum Dziedzictwa Szkła zaprasza przyjaciół z Ukrainy – dorosłych i dzieci do siebie. CDS to nowoczesne, interaktywne muzeum szkła. Zobaczycie u nas proces ręcznego formowania szkła przy piecu hutniczym, warsztaty produkcji (piec fusingowy, formowanie na palniku gazowym) i dekorowania szkła, wystawy szkła użytkowego i artystycznego.

Zapraszamy także na warsztaty szklanego rzemiosła.

Przygotowaliśmy pakiety (zwiedzanie + warsztaty malowania na szkle + własnoręczne wybicie szklanego medalu) dla grup zorganizowanych, w tym na przykład dla większych rodzin, grona przyjaciół, itp.  Całość trwać będzie ok. 2,5 godzin zegarowych.

Te zajęcia odbędą się w następujących terminach:

• 14 marzec (poniedziałek) godz. 13:00 (dla młodzieży)
  • 15 marzec (wtorek) godz. 10:00 (dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat)
  • 16 marca (środa) godz. 9:00 dla wszystkich grup wiekowych
  • 18 marzec (piątek) godz. 14:00 (dla młodzieży)
  • 21 marca (poniedziałek), godz. 10:00 dla wszystkich grup wiekowych

Prosimy o telefoniczne (+48134440031) lub e-mailowe (recepcja@miastoszkla.pl) rezerwowanie terminów!

Indywidualnych chętnych zapraszamy codziennie, o pełnych godzinach zegarowych. Po okazaniu dokumentu potwierdzającego ukraińskie obywatelstwo każdy wejdzie bezpłatnie.  Zwiedzanie odbywa się z przewodnikiem w j.polskim (przy większej ilości chętnych, umówionych z wyprzedzeniem istnieje możliwość oprowadzania w j. ukraińskim).

Kontakt:

Dorota Niziołek-Borek tel. 501 230 818, e-mail: d.niziolek@miastoszkla.pl

recepcja 134440031, e-mail: recepcja@miastoszkla.pl

* * *

????? ???????? ???? ???????? ?????? ? ??????? ? ???????? ?? ?????. CDS ? ?? ???????? ????????????? ????? ????. ?? ???????? ?????? ??????? ?????????? ???? ?? ?????????? ????, ?????????? ????? (????????? ???, ?????????? ?? ???????? ????????) ?? ?????????? ????, ? ????? ???????? ?????????? ?? ?????????? ????.

????? ?????????? ?? ???????-????? ?? ????.

?? ??????????? ?????? (????????? + ???????-????? ? ??????? ???? + ?????????? ??????? ?????? ?????? ??????) ??? ????????????? ????, ???????, ??? ??????? ?????, ???? ?????? ????. ???? ????? ????????? ??????? 2,5 ?????.

?? ??????? ??????????????? ? ???????? ????:

• 14 ??????? (?????????) ??????. 13:00 (??? ?????????)
  • 15 ??????? (????????) ??????. 10:00 (??? ????? ??? 5 ?? 11 ?????)
  • 16 ??????? (??????) ??????. 9:00 ??? ????-????? ????
  • 18 ??????? (?’??????) ??????. 14:00 (??? ??????)
  • 21 ??????? (?????????), ???. 10:00 ??? ????-????? ????

?????????? ?? ?????? ?? ????????? (+48134440031) ??? ??????????? ?????? (recepcja@miastoszkla.pl)!

?? ?????????? ?????? ???????? ???????????? ?????, ? ?????? ???. ????? ???????????? ?????????, ?? ??????????? ???????????? ???????, ??? ??????? ??????? ???????????. ????????? ???????????? ? ????? ????????? ????? (??? ??????? ????????? ??????????, ?? ??????????? ????????????, ? ?????????? ?????????? ????????? ??????????? ?????).

????????:

?????? ????????-????? ???????: 501 230 818, ?????????? ?????: d.niziolek@miastoszkla.pl

?????????? 134440031, e-mail: recepcja@miastoszkla.pl